Kıymetli Tink Veli ve Öğrenci Adayımız,

Türkiye'nin insan odaklı ilk ve en iyi teknoloji okulu Tink’te Kesin Kayıt Sürecimiz de tamamen online olup, kaydınızı COVID-19 salgını esnasında sağlığınızı riske atmadan Tink Kayıt Sistemini kullanarak bulunduğunuz yerden ve size uygun zamanda online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tink’e kesin kayıt olmaya karar verdiyseniz Öğrenci İşleri Yetkilimiz ile görüşüp kararınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Yetkilimiz online kesin kayıt linkine gittiğinizde kayıt yapabilmenizi sağlayan ayarları yaptıktan sonra sizi bilgilendirecek ve https://www.tinkturkiye.com/index.php/prereg_step_one linki üzerinden Tink Kayıt Sistemi ile yasal süreci de evinizden tamamlayarak 2021-2022 eğitim öğretim yılı için yerinizi garanti altına alabileceksiniz. Yerinizi garantilemek için 2021-2022 eğitim öğretim ücretimizin %10’unu yatırmanız gerekmektedir.

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı için kayıt yapan tüm öğrencilere ücretsiz olarak Dijital Okul programımıza Tink öğrencileri ile beraber online sınıf ortamında katılma imkanını da fırsat eşitliği ilkesine dayanarak sağlamaktayız.